skloubení moderní a klasické stavby

2blokki home C

2023

Na sklonku roku 2022 nás oslovili klienti se zadáním realizace menšího bydlení na zahradě venkovského stavení, které postupně rekonstruují. Vzhledem k tomu, že na rekonstrukci pracují pozvolna, hledali prostor, kam by se mohli v brzké době nastěhovat.

V naší typové nabídce si vybrali stavbu 2blokki home C a objednali si od nás realizaci na klíč. Od zhotovení projektové dokumentace, vyřízení povolení stavby, přes výstavbu základů a zhotovení přípojek, až po vlastní realizaci domku. Původním záměrem bylo stavbu umístit na zahradu jako stavbu doplňkovou. Toto řešení ale stavební úřad neschválil z důvodu malého rozdílu mezi velikostí stavby doplňkové vůči objektu původnímu. Projekt jsme proto upravili tak, že se Bloki stalo přístavbou. Toto řešení stavební úřad odsouhlasil. Přístavba zahrnuje bydlení o ploše 53 m² (obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice,  koupelnu, zádveří) a přístřešek, kterým je Blokki napojeno na hlavní stavbu. Od podepsání smlouvy o dílo do předání domu klientům uběhlo 6 měsíců. Završením úspěšné spolupráce jsou spokojení zákazníci, jak je vidět v níže uvedené recenzi.

"Naším plánem byla stavba malého rekreačního domku jako přístavba k existující budově . V lednu jsme s firmou Blokki podepsali smlouvu a v červnu jsme měli realizaci hotovou. Komunikace s firmou Blokki byla příjemná. Velmi jsme ocenili vstřícnost a nápomocnost vůči našim požadavkům. Z občasného přespání se stalo  přespání trvalé a to díky krásné realizaci, kde se cítíme jako doma. Za nás určitě doporučujeme."

Petra a Roman

Modul: Reference