chata mezi pastvinami

1blokki home

2021

1blokki - chata z jednoho lodního kontejneru na pozemku s nádherným výhledem v západočeském kraji. Tato realizace byla výjimečná ve více aspektech. V roce 2021 se jednalo se transport Blokki na dosud nejvzdálenější pozemek z výroby a to 240 kilometrů. Usazování na dešti rozmáčený pozemek bylo velice náročné a zdárně proběhlo až na druhý pokus. Výsledná realizace je právě díky složitému, ale úžasnému pozemku, jedinečná.

Zákaznická recenze:

"Ať už chcete stavět chatu, nebo rodinný dům, musíte si správně vybrat partnera. Dlouhodobě se nám líbily stavby (domy) z lodních kontejnerů, ale nemohli jsme najít nikoho, který by nám s nimi pomohl. Až jsme narazili na společnost Blokki.cz. Oslovilo nás hlavně jejich široké portfolio realizovaných projektů, dlouhá historie, ale i kontinuální a neutuchající chuť zlepšovat se a posouvat věci dopředu.
Na podzim (2021) na našem komplikovaném pozemku realizovali první ze čtyř staveb. Jednalo se o jeden samostatný a plně funkční kontejner se zelenou střechou a terasou. I přes všechny výzvy, které jim náš terén postavil do cesty, se s ním poprali skvěle. Doporučujeme!"

Lucia Tóthová

Modul: Reference