vymazlená zahradní chata

2blokki home C

2022

Na jaře 2021 nás oslovil herec a moderátor Jan Kraus s vizí zahradního domku pro jeho velkou rodinu. Spolupráce byla pro nás zajímavou výzvou, výbornou zkušeností i zábavou. Krausovi si vybrali náš typový domek 2blokki home C. Zpracovali jsme projekt, vyřídili povolení a již na konci srpna jsme stavbu na pozemek umístili. Na fotografiích je zachycen současný stav i spokojená uživatelka domku, paní Jana Krausová. Jana má výtvarné vzdělání a cit pro design. V interiéru, z větší části obloženém březovou překližkou, je její rukopis znát. Fasádu zdobí modřínový obklad a na přání investorů rozlehlá modřínová terasa. Oproti typové stavbě má chata odlišně rozmístěna okna v hlavní obytné části. Celá realizace, včetně vyřízení povolení, se podařila zvládnout v rekordně krátké době pěti měsíců.

Zákaznická recenze:

" Koncept Blokki mě okouzlil. Následoval ovšem skeptický pocit, jak to bude s realizací, kvalitou, povoleními, atd. Mezi půvabnými fotografiemi nabídky a skutečnou realizací bývá často zlověstná propast.

Blokki je ale jedna z nejlepších firem, s jakou jsem kdy u nás spolupracoval. A v rámci náročné a nákladné zakázky, ověnčené povoleními, zákony, rozpočty, atd.  Spolehlivost, solidnost, dodržení ujednání, termínů,atd. mě u Blokki nadchlo. Nakonec jsem se nadmul národní pýchou, že my Češi, když chceme a umíme, jsme prvotřídní... Abych si kus jejich kvality také utrhnul pro sebe. 

Ale upřímně, díky firmám jako je Blokki, se z takového pocitu skutečně těším."

Jan Kraus

Modul: Reference